Четенето по форуми не помага да печелиш пари от инвестиране. Правилата на играта са тези, които водят директно към успеха. Това е прозрял 25-годишният Даниел Димитров, който за втори път повежда в Улица на парите. С успеха си Даниел показва, че не само икономическите ВУЗ-ове дават стръв за инвестиране и управление на портфейли. В Техническия университет явно също ги влече да се пробват на пазарите при това доста успешно.
Честито! Ти спечели седмичната надпревара в Улица на парите! Как се чувстваш?
Благодаря, добре.
Представи се!
Казвам се Данаил Димитров, на 25 години съм. Живея в София. В Улицата участвам с потребителското име danail1985.
Разкажи ни повече за себе си - с какво се занимаваш, какво си завършил, какво правиш през свободното си време?
Предстои ми завършване на втора магистратура в Техническия университет в София. Работя за най-големият интернет доставчик в столицата. В свободното си време, което липсва, гледам футболни срещи.
Коя е най-печелившата ти сделка в играта?
Маржин покупка на BOARD.
А коя е най-губещата?
Много са :-)
Научи ли нещо от играта? Какво?
Търговията на борсата не е хазарт!!!
Какво мислиш за БФБ?
Скучна е, бавнопроменяща се. Не си заслужава да се инвестира в нея.
Какво мислиш за инвестирането в дялове на фондове?
В играта е безсмислено.
Какво ще кажеш на прохождащите инвеститори в Улица на парите?
Четете инструкциите, а не коментарите. Дори и да не е пълно отражение на реалната борса, Улицата си има правила, които трябва да се спазват, дори и това да носи печалба на по-съобразителните, на тези, които са по- дълго време на Улицата на парите.
Дай им някой съвет!
Четете, анализирайте, не прибързвайте!
Какво очакваш да видиш в следващите сезони на играта?
Отново както и в предишното интервю: Revolta победител!!!
* Не е препоръка за вземането на инвестиционно решение!