#санкция
- Нови правила за шофьорите нарушители
- Санкционираха „Лукойл” с над 67 млн. лева
- Глобиха известни хранителни вериги у нас
- Мъжете по-малко склонни да носят маски
- Предлагат по-леки санкции при липса на „Гражданска отговорност“
- Солена глоба от днес грози пътници в градския транспорт без маски
- От днес санкционират за без винетки и чрез тол камерите
- Приеха окончателно промените в закона за горивата
- Връщат 4,5 млн.лева от къщи за гости менте
- Безработните дължат месечно по 20,40 лв. за здравни вноски
- България е заплашена от рекордна санкция от ЕС