Украинци ще пътуват безплатно в столичния градски транспорт


Правото за безвъзмездно пътуване ще се потвърждава чрез показване на паспорт или друг документ за самоличност

Гражданите от Украйна, напуснали родината си заради водената там война, ще пътуват безплатно в столичния градски транспорт в продължение на три месеца.

Това ще стане възможно след като утре (24 март) Столичният общински съвет гласува предложението, внесено с доклад от Екатерина Йорданова, Зафир Зарков, Стефан Марков, Карлос Контрера.

Колко повече ще плащаме за транспорт след ръста в цените на горивата

Правото за безвъзмездно пътуване ще се потвърждава чрез показване на паспорт или друг документ за самоличност, поясняват общинските съветници.

За повече финансови новини и други полезни съвети, относно личните ви финанси, може да ни последвате във Facebook, за да не пропуснете нищо интересно от Pariteni.bg