#количествено улеснение
- Печатането на пари не донесе инфлация защото парите останаха в банките
- Wall Street отвори рязко надолу
- Злато по $ 2 хил. за тройунция или скъп долар? Зависи от ФЕД
- САЩ ще напечата още 267 млрд. долара
- Време е за Количествено улеснение 3
- Пристрастяването към QE трябва да се лекува
- Петролът удря $ 200, ако Бернанке продължи с експериментите
- ФЕД пак ще улеснява
- QE3 на ФЕД ще бъде насочено в помощ на хората с ипотеки?
- Тихо, да чуем какво ще каже ФЕД!
- Фед пак се заоправдава, че не сваля долара