Пускат нова дестинация за полети от София


Те ще се изпълняват целогодишно от 24 юни 2023 г.

Норвежката авиокомпания "Норуижън еър шатъл" (Norwegian Air Shuttle) открива нова линия от летище София.

Полетите по дестинацията София - Осло са директни и ще се изпълняват целогодишно от 24 юни 2023 г., съобщава превозвачът.

Ще вдигат ли още цените на самолетните билети

Полетите ще са два пъти седмично от летище София - в сряда и събота, с Боинг (Boeing) 737.

Часовете на излитане и кацане са подходящи за всяка бизнес програма или екскурзионно пътуване до столицата на Норвегия, посочват от летището. Билетите вече са в продажба.

За повече финансови новини и други полезни съвети, относно личните ви финанси, може да ни последвате във Facebook, за да не пропуснете нищо интересно от Pariteni.bg