#първа линия
- Омбудсманът призова за безплатни тестове за ковид и добавки за медиците
- Дават още 35 млн. лв. за медиците на първа линия
- Докога ще получават 1000 лв. работещите на първа линия лекари
- Ще продължат ли медиците да получават по 1000 лева
- Подкрепят здравната система с още 80 млн. лева
- КНСБ иска по 20% за всички "на първа линия", чиито заплати не са увеличени
- Дават още 60 млн. лева за медиците на първа линия в борбата с COVID-19
- Всеки, работещ на първа линия с COVID-19, с бонус
- Получават ли всички работещи на първа линия помощ от държавата
- До кога ще се възползват от ваучери за почивка хората на първа линия