#столичани
- Хиляди софиянци без парно и топла вода
- Столичани са внесли над 81 млн. лв. местни данъци и такси
- Столичани пред дилема как ще се отопляват зимата
- По-малко зимнина ще правят столичани
- Столичани подготвят зимнината, купуват скъп зарзават от пазара
- Плащаме с отстъпка местните данъци до края на юни
- Софиянци могат да подават сигнали чрез безплатно мобилно приложение
- Нова наредба за климатиците по фасадите на сградите в София
- Само 6% от столичани са на реален месечен отчет за парното
- „Топлофикация” магически прибира парите от джобовете на столичани
- 1 от 20 столичани с парно висят с над 36 сметки