#автомат
- Купуваме лекарства с рецепта от автомат
- В синята зона на София ще се плаща и през автомат
- Автоматите за самообслужване няма да издават касови бележки
- Кафето от автомат ще поскъпне с до 50%
- Връзват 30 000 автомата за кафе и храни към НАП
- Автомати ще връщат пари срещу боклук
- Автомати сменят чейндж бюрата