#легла
- Какви мерки ще влязат в сила в София
- Здравните власти отчитат първи крачки от края на третата вълна на Covid-19 у нас
- Д-р Колчаков: Свободни легла няма - за да приемем някой, друг трябва да бъде изписан
- Балтов: Пикът на вируса се очаква до две-три седмици
- Кога ще възобновят масовата ваксинация
- Кунчев: Над 90% от ваксината на "АстраЗенека" вече е приложена
- Ангелов: Отношението новозаразени – излекувани е 2 към 1
- На какво се дължи повишаването на заболеваемостта от Covid-19 у нас
- Здравният министър: Не се готвим да отворим детските градини
- Борисов обеща да осигури всички видове ваксини, предложени от ЕК
- Ангелов: Излекуваните пациенти стават повече