#пос
- Плащаме чрез ПОС терминали със СИМ карти
- Aко банкоматът не пусне кеш, а транзакцията е отчетена
- Българите са теглили средно по 173 лв. от банкомат през 2015г.
- MasterCard поема риска от източване на картите
- Плащаме само с карта на КАТ и чиновниците
- Ползваме дебитната карта предимно за теглене на заплатата
- Плащаме навсякъде с безконтактни карти
- Изтеглихме 453 млн. лв. от банкомати по морето
- 27 млрд. лв. са минали през банкови карти за година
- Бъдещето е безконтактно
- Кредитната карта като безлихвен заем