#абонат
- Съседите избират такса „сградна инсталация“
- 500 лв. и електромерът върти когато поискаме
- 20% повече за парно и топла вода за миналата зима
- Връщат пари за топла вода само за изрядни клиенти
- Сметките за парно по нова формула
- Телеком мами с договори по въздуха
- Плащаме стари сметки за парното и онлайн
- Ценовата война сред мобилните оператори продължава
- 92% от софиянци плащат до 100 лв. за парно
- Договор с оператор ще бъде прекратяван без неустойка
- Всеки шести абонат лъже електромера