„При рутинна проверка се оказа, че имам два дублирани фиша за едно и също място. Пътният полицай не можа да ми даде обяснение. Посочи, че така излиза в системата”, каза Антон Иванов пред Нова телевизия.
От полицията в Пловдив обясниха, че става въпрос за софтуерна грешка при издаването на електронните фишове.
В случай, че получите два пъти глоба за едно и също нарушение - свържете се с областната дирекция на МВР, която е издала фишовете.
За повече финансови новини и други полезни съвети, относно личните ви финанси, може да ни последвате във Facebook, за да не пропуснете нищо интересно от Pariteni.bg